Страница 8 из 10 ПерваяПервая ... 678910 ПоследняяПоследняя
Показано с 71 по 80 из 93

Тема: Bret "Hitman" Hart

  1. #71

    По умолчанию

    WWE Hall of Famer Bret “Hit Man” Hart has posted a new blog on Facebook talking about his United States title match with The Miz next week on RAW, becoming a grandfather this week and what it’s been like working with WWE since WrestleMania. Here are some highlights of what Bret said about:

    Wrestling The Miz Next Week: “My son, Blade, just told me I’ve got a U.S. title shot next week in Toronto. News to me. The Hartbeat goes on,”

    Based on Bret’s response, it’s safe to assume that next week’s “match” with The Miz will be heavy on “sports entertainment” without much wrestling on Bret’s part.

    Working With WWE Since WrestleMania: “Sometimes I can barely remember this stuff. Being stuck in Europe, the volcanic ash, Joe Legend, Monday Night Raw in London, touring both Smackdown and Raw, and before that, WrestleMania 26. Did all that stuff really happen? What an adventure. Life is good.”

    Becoming a Grandfather: “I finally became a proud grandfather yesterday when my oldest, Jade, gave birth to a 8lbs., 11oz. beautiful baby girl named Kyra Beans Hart. To be a grandpop is such an important role in a child’s life and I look forward to being a big part of her life and the best grandpa ever. Like all proud grandfathers, I truly feel blessed at this time and I also congratulate her mother, Julie, on a job well done from the very beginning.”

  2. #72

    По умолчанию

    Надеюсь его "бой" с Мизом будет короче, чем на Мании с Винсом. Но чисто принципиально гляну...

    Блин, сколько всего забавного и интересного можно узнать из автобиографий рестлеров Читаю книгу Харта и порой так и кажется, что я это Брет, а вокруг меня всё это происходит.

  3. #73

    По умолчанию

    Сам Харт пишет по этому поводу в блоге:
    "My son, Blade, just told me I've got a U.S. title shot next week in Toronto. News to me."

  4. #74

    По умолчанию

    А... так это враки. Хе... как-то пропустил эту строчку мимо глаз

  5. #75

    По умолчанию

    С нынешней супругой


  6. #76
    Haxball Icon Аватар для Showny
    Регистрация
    10.09.2009
    Адрес
    Донецк
    Сообщений
    6,688

    По умолчанию

    а сколько ей? по-моему, девочка больна геронтофилией

  7. #77
    Banned
    Регистрация
    03.05.2009
    Адрес
    Екатеринбург
    Сообщений
    2,925

    По умолчанию

    Цитата Сообщение от Showny Посмотреть сообщение
    а сколько ей? по-моему, девочка больна геронтофилией
    Таких девочек полно в разных странах.

  8. #78
    Trainer of the Dean Malenko Аватар для The Sandman(ECW)
    Регистрация
    22.10.2008
    Адрес
    Ростов-на-Дону
    Сообщений
    1,494

    По умолчанию

    Мда... и зачем ему такая "внучка" =)))

    Очень нравится смотреть матчи Харта. Матч против Булльдога на SummerSlam 1992 - вообще классика рестлинга. Десятки раз пересматривал.

  9. #79

    По умолчанию

    один из моих любимцев


    Sycho Sid: "Nash, you know and I know that you are only half the man that I am... and I have half the brain that you do." ©

  10. #80
    Legend
    Регистрация
    23.10.2008
    Адрес
    Prague
    Сообщений
    4,522

    По умолчанию

    Вот никогда не любил Харта.. Не знаю почему

Страница 8 из 10 ПерваяПервая ... 678910 ПоследняяПоследняя

Информация о теме

Пользователи, просматривающие эту тему

Эту тему просматривают: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)

Ваши права

  • Вы не можете создавать новые темы
  • Вы не можете отвечать в темах
  • Вы не можете прикреплять вложения
  • Вы не можете редактировать свои сообщения
  •